Novinky

Nové Štart menu už čoskoro

Ak ste v programe Insider, tak sa môžete tešiť na to, že v najbližšej dobe by sa malo vo vašom Windowse 10 objaviť nové Štart menu, ktoré ukázal Microsoft pred niekoľkými týždňami. Interné vývojárske buildy už obsahujú nové Štart menu, čo znamená, že momentálne prebieha vnútorné testovanie, po ktorom hneď prídu na radu Insideri. Predpokladá sa, že nové Štart menu by si Insideri mohli vyskúšat už v ďalšej Insider aktualizácií, keďže interné testovanie nemá ďaleko od Insider testovania.

Vnútorné zdroje z Microsoftu tvrdia, že interne sa taktiež už aj testuje nový Tabletový mód, ktorý by mal prísť spolu s novým Štart menu v najbližšej Insider aktualizácii.

Ak ste ešte nevideli, ako má vyzerať nové Štart menu, tak nižšie vám ponúkame obrázky zmien.

startmenu1 startmenu2

Páči sa vám nové Štart menu? Svoj názor môžete vyjadriť v ankete, ktorú Microsoft spustil. Ako vieme, tak Microsoft je veľmi responzívny na svojich uživateľov, takže aj váš názor zaváži.

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu