NovinkyTECH

Nové rozšírenie prehliadača Mozilla Firefox prinesie zaujímavé vylepšenia

Mozilla predstavila nové rozšírenie svojho prehliadača Firefox. Jednou z hlavných zmien bude možnosť vytvoriť si rôzne „oddelenia“ ktorými si oddelíte svoje záľuby, prácu alebo osobný život na internete. Čo to znamená? Cookies stiahnuté pri prezeraní web stránok v pracovnom zozname nájdete iba v zozname pre prácu.

Táto funkcia je výsledkom testovacieho programu „Containers Firefox Test Pilot program“ do ktorého sa dá stále prihlásiť.

Zdroj: mozilla

Mozilla ale varuje, aby ste si dali pozor s ktorým Mozilla účtom si pospájate svoje oddelenia, pretože každé jedno oddelenie môže byť spojené iba s jedným účtom.

Potom, ako si toto rozšírenie nainštalujete, budete schopný rozdeľovať oddelenia podľa farby v lište pre zadanie URL. Takže si vždy iba zvolíte, v ktorom oddelení si chcete stránku otvoriť a tak zaručíte, že sa Vám napríklad v oddelení práca, nebudú otvárať stránky určené pre oddelenia zábava.   

zdroj: mozilla

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu