ŠPEKULÁCIE

Nove HTC 10 pravdepodobne nedostane Windows 10 verziu

Za malú chvíľu bude už vychádzať najnovšie zariadenie HTC 10, ktoré bude predstavovať vlajkovú loď tejto značky. Dávnejšie sa objavili špekulácie, že by toto zariadenie mohlo byť predávané aj vo Windows phone verzii. Tieto špekulácie sa nateraz rozplynuli.

HTC bojuje s úbytkom trhového podielu a práve rozšírenie a na ďalšie platformy mu malo zaistiť uistenie si svojej pozície.

Vyzerá to ale tak, že HTC zostáva u androidu a momentálne stavia svoje karty na nový dizajn a nahradenie doterajšej série M10.

Na druhej strane, HTC sa rozhodol nedodať windows verziu zatiaľ iba k novému HTC 10. Do budúcnosti ďalšia expanzia Tajvanského mobilného giganta na iné platformy vôbec nie je výlúčená. 

Dokonca sa možnosť príchodu HTC na Windows Phone prediskutovávala a ešte stále prediskutováva stále na verejnosti. Anglický článok si môžete prečítať na tomto linku: https://www.windows10update.com/2016/02/htc-plans-to-launch-new-windows-10-mobile-handsets/

HTC10

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu