NovinkyWindows 10Windows 10 Mobile

Nová verzia Windows Store opravuje chyby aktualizácií pre first-party aplikácie

Možno ste už zažili pocit, že váš Windows Store vám odmietol aktualizovať aplikácie ako napríklad Outlook Mail & Kalendár na PC či v telefónoch . Máme pre vás dobrú správu. Microsoft sa rozhodol vydať aktualizáciu v ktorej budú všetky chyby opravené.

Podľa slov Brandona LeBlanca, bola táto aktualizácia otestovaná na niekoľkých zariadeniach a na všetkých dopadla skúška na výbornú! A tak sa Microsoft rozhodol novú aktualizáciu vypustiť hneď ako sa dá. No môže sa stať, že niektorým aplikáciám potrvá dlhšie kým ju príjmu tak sa nezľaknite. V produkčnom okruhu sa objavuje pod verziou 11708.1001.264.

Čo sa teda opraví? Systém aktualizácií pre Filmy a TV a už spomínané Outlook Mail & Kalendár a ďalšie frist-party aplikácie. Avšak ak sa vám stále nedarí aktualizovať tieto aplikácie možno len nemáte aktualizovaný Windows store na verziu 11708.1001.264 v ktorej to už je všetko opravené. Mimochodom, okrem opravy chýb prišla aj aktualizácia upravujúce meno obchodu na Microsoft Store.

zdroj: windowslatest.com titul. obrázok (vlastný)

TIP  Microsoft „varuje“ používateľov systému Windows 10, aby si neinštalovali prehliadač Chrome alebo Firefox
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu