ANDROIDNovinky

Nová verzia populárneho Microsoft Launcheru je už dostupná aj pre bežných používateľov

Do obchodu Google Play sa len pred pár hodinami dostala nová verzia jedného z najpopulárnejších launcherov pre Android –  Microsoft Launcher. Nová aktualizácia zvyšuje číslo verzie na 4.5.0.39810. Vo verzii 4.5 dostáva Microsoft Launcher ďalšiu hŕstku špeciálnych nastavení pre prispôsobenie, vylepšenie výkonu a množstvo odstránených chýb.

Čo presne prináša aktualizácia Microsoft Launcheru

Najdôležitejšou zmenou v tejto verzii je možnosť upravovania veľkostí ikon v jednotlivých “zásuvkách”, doku a na domovskej obrazovke. K dispozícii sú tiež nové možnosti na vytváranie skratiek na zariadeniach s operačným systémom Android Oreo a nastavenie tapiet pre domácu a uzamknutú obrazovku v systémoch Android 7.0 a novších. Úplne všetky zmeny nájdete bližšie popísané v changelogu nižšie:

  • Dovoľte účastníkom stretnutia vedieť, že meškáte. Môžete tak vykonať priamo z karty kalendára v launcheri.
  • Zamestnanci, ktorých firmy využívajú Microsoft Intune – zásady ochrany údajov spoločnosti, môžu teraz používať aplikáciu Microsoft Launcher na zobrazovanie firemných údajov.
  • Upravte veľkosť ikon v zásuvkách, docku a na domovskej obrazovke.
  • Nastavenie tapiet pre domovskú a uzamknutú obrazovky (Android 7.0 a vyšší).
  • Pridanie prázdnej stránky vo vertikálnom režime.
  • Opakované pripomenutia.
  • Vytvorenie skratiek na Androide Oreo.
  • Nová položka “Trending on Bing” pri vyhľadávaní cez prehliadač.

Ako to už býva zvykom, verzia 4.5 bola testovaná 2 týždne v Beta verzii Microsoft Launcheru a tým pádom by malo všetko fungovať úplne bez problémov. Najnovšiu aktualizáciu si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie prostredníctvom obchodu Google Play.

TIP  CEO spoločnosti Huawei chce nahradiť počítače skladacími smartfónmi
Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Microsoft)

 

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu