ANDROIDAplikácieApple

Privítajme novú aplikáciu Messenger od Facebooku, ktorá stavila na jednoduchosť. Ako sa vám páči?

Spoločnosť Facebook počas včerajšieho dňa oznámila, že začala s oficiálnym uvoľňovaním novej verzie (v4) aplikácie Messenger pre Android a iOS zariadenia. Nový update aplikácie podľa slov Facebooku stavia vizuál ako aj funkcionality na jednoduchosti.

The New Messenger

Say 👋 to the new Messenger. Starting today, we're rolling out a new, simplified design to make it easier to connect with the people you care about most.Learn more: https://messengernews.fb.com/2018/10/23/say-hello-to-the-new-messenger-introducing-messenger-4/#simplyMessenger

Uverejnil používateľ Messenger Utorok 23. október 2018

Nová verzia aplikácie Messenger prináša viacero zmien

Nový Messenger po novom má len 3 okná namiesto 9. Konkrétne okno s chatom, ľuďmi a discover okno, teda okno v ktorom budete môcť objavovať nové veci. Spoločnosť sa pre takto radikálnu zmenu rozhodla na základe prieskumu, z ktorého jej vyšlo, že používatelia chcú jednoduchosť.

Novy Facebook Messenger
Zdroj: Facebook

Okrem nových okien Facebook oznámil aj ďalšie funkcie, tými najvýznamnejšími sú možnosti prispôsobenia jednotlivých chatových okien, okien hovorov a podobne ku ktorým budete môcť priradiť rôzne farby vyjadrujúce vašu aktuálnu náladu.

Novy Facebook Messenger_2
Zdroj: Facebook

Nová verzia aplikácia by mala byť uvoľňovaná postupne čo znamená, že dostupná v globálnom meradle pre širokú verejnosť bude v priebehu niekoľkých dní až týždňov.

Messenger
Messenger
Developer: Facebook
Price: Free

Messenger
Messenger
Developer: Facebook, Inc.
Price: Free

Zdroj: Facebook, uvodný obrázok: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu