Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nová aplikácia LinkedIn pre Windows 10 od Microsoftu sa objavila v obchode | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Tak ako Microsoft zhruba dva týždne dozadu sľúbil, že prinesie zbrusu novú aplikáciu pre najväčšiu pracovnú sociálnu sieť s LinkedIn tak sa teraz aj deje, je dostupná v ponuke obchodu Windows Store (uvoľňovaná je postupne pre všetkých používateľov).

Aplikácia LinkedIn pre Windows 10 prináša v podstate všetko čo nájdete aj v rámci webového rozhrania ako aj niečo navyše. Napríklad, aplikácia obsahuje notifikácie v reálnom čase, ktoré sa vám budú zobrazovať v rámci Centra Akcií.

Aplikácia je dostupná zatiaľ len pre Windows 10 PC zariadenia čo pevne veríme, že sa čoskoro zmení a neskôr bude dostupná ako UWP aplikácia.

LinkedIn
LinkedIn
Developer: LinkedIn
Price: Free

Zdroj: Windows Store, vlastný

TIP  Microsoft dosiahol svoj najväčší míľnik vo výpočtovej technike. Vyrobil robota, ktorý Vám dokáže podať pivo z chladničky

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu