Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nová aplikácia, ktorá Vám umožní rýchly sideload na Windows 10 Mobile bez PC

zdroj: windowscentral.com

Hoci sa Microsoft rozhodol vytvoriť jednotnú univerzálnu platformu Windows, zatiaľ neponúka niektoré funkcie, ktoré nájdeme na PC, na Windows 10 Mobile. Jednou z chýbajúcich funkcií je appx installer. Sideload aplikácií vo Windows 10 je veľmi jednoduchý. Avšak pri sideload-e na Windows 10 Mobile sú užívatelia odkázaný na Windows Device Portal, alebo na nespoľahlivý Prieskumník súborov.

Aby sa predišlo tomuto problému, vývojár Colinkiama vytvoril novú UWP aplikáciu, ktorá vám umožní rýchly a jednoduchý sideload na systéme Windows 10 Mobile. Avšak, nakoľko nie je aplikácia dostupná vo Windows Store, budete si ju predtým sami sideloade-núť.

Akonáhle si ju nainštalujete, postup je už veľmi triviálny. Iba si vyberiete appx súbor a aplikácia sa Vám sama nainštaluje. Všetko v priebehu pár sekúnd (Záleží však na veľkosti aplikácie). Pre menej skúsených tu však pre uistenie píšeme detailný postup:

Sideload aplikácií na Windows 10 Mobile

  • Stiahnite si Package Installer
  • Rozbaľte súbor .zip
  • Teraz Vás čaká sideload aplikácie Package Installer. Použite na to Prieskumník súborov. Pokiaľ si nie ste istý, tu je návod.
  • Po nainštalovaní aplikácie ju otvorte
  • Nasledujte inštrukcie, ktoré sa Vám zobrazia
zdroj: windowslatest.com

zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok (Windowscentral.com)

TIP  Najnovší zľavový kupón na vlajkovú loď Xiaomi Mi 8 stláča jeho cenu na historické minum | TIP REDAKCIE

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu