Novinky

Modely z radu Lumia 950 dostali aktualizáciu firmwaru

Microsoft práve pustil do obehu update pre windows telefóny Lumia 950 a Lumia 950XL. Za zmienku hlavne stojí zvýšená stabilita a rýchlosť viacerých malých aktualizácií spočívajúcích v optimalizácii.

Okrem toho stojí za zmienku vylepšenie spolahlivosti GPS funkcií a zvýšenie kvality zvuku pri telefonovaní. Aktualizácia by mala byť dostupná pod značkou 01078.00038.16025.39020, použivatelia spomenutých telefónov by si teda mali pozrieť dostupnosť tejto verzie pre ich vlastné dobro, keďže aktualizácie smerované na stabilitu a výkon sú určite nevyhnutné.

Majitelia starších Lumii si musia počkať

Hlavným dôvodom, prečo si majitelia starších lumii musia počkať je hlavne dôvod, že najprv musia dostať aktualizáciu na windows 10, na ktorú sa tento update vzťahuje.

Aj keď ceny nových lumii z radu 950 klesli od ich vydania takmer o tretinu, určite sa majiteľom starších modelov oplatí počkať, keďže ide o veľmi kvalitné telefóny, ktoré taktiež dostanú Windows 10 a všetky aktualizácie patriace k nemu.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu