NovinkyWindows aplikácie

Nová aktualizácia aplikácie Fotografie je dostupná pre všetkých používateľov, prináša Story Remix a inteligentné vyhľadávanie

Microsoft do obehu vypúšťa ďalšiu veľkú aktualizáciu pre aplikáciu Fotografie. Aktualizácia je už konečne dostupná pre všetkých používateľov operačného systému Windows 10.

Zdroj: vlastný

Súčasťou aktualizácie sú 3 nové funkcie. Tou hlavnou je už viackrát spomínaná funkcia Story Remix, ktorá rýchlo a inteligentne vytvorí z vašich fotografií a videí krátke zostrihy s hudbou v pozadí. Ďalšou funkciou, ktorú už takisto poznáme z Insider buildov, je inteligentné vyhľadávanie pomocou značiek. Poslednou novinkou je šikovný video editor, vďaka ktorému dokážete vytvorené Story Remix klipy alebo uložené videá jednoducho upravovať a strihať.

Zdroj: vlastný

Funkcia Story Remix nám pri testovaní nerobila žiadne problémy, no na zahraničných portáloch sa spomínali isté komplikácie pri vytváraní nového Remixu. Občasné sekanie alebo vypnutie aplikácie Fotografie sa zrejme vyskytuje iba pri menej výkonných počítačoch. Microsoft ale žiadne špeciálne požiadavky pre vytváranie týchto klipov nespomínal, tak nám ostáva len dúfať, že sa s touto chybou pokúsia v Microsofte čo najskôr popasovať.

 

Neviete či ste obdržali túto aktualizáciu? Stačí si jednoducho pozrieť číslo verzie aplikácie Fotografie, ktoré sa po tejto aktualizácii zmenilo na 2017.39081.15820.0. Pokiaľ máte vypnuté automatické aktualizácie aplikácií, aktualizáciu dokážete stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu