Novinky

Notebooky postavené na platforme od Intelu majú vo Windows 10 nižšiu výdrž batérie

Internetový server pcworld.com priniesol informáciu, podľa ktorej operačný systém Windows 10, obsahuje chybu, spôsobujúcu nižšiu výdrž na notebookoch postavených na platforme od Intelu. Podľa dostupných informácií sa chyba nachádza v ovládačoch, a zníženie výdrže by malo byť nižšie, ako 10%.

Nie je presne známe, o akú chybu sa konkrétne jedná, a ani kedy sa prejavuje, no podľa dostupných informácií, Intel už na oprave pracuje. Dá sa preto očakávať, že oprava formou automatickej aktualizácie bude dostupná v krátkom čase.

8d1a4df1554b4081bd05ec4a4250d806

Len na pripomenutie, Windows 10 bude dostupný ako aktualizácia ZDARMA už túto stredu 29.7.2015, a to pre všetkých používateľov s legálnym systémom Windows 7 a 8.1.

TIP  Aké funkcie a aplikácie zmiznú z Windowsu 10 po aktualizácii October 2018 Update?
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. ja mám väčší problém, na Windows 10 mi nefunguje taktovanie procesoru (Pentium G3258), keď ho v BIOSe nataktujem tak systém nenabootuje, boot loop.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu