ANDROIDNovinky

Nokia vydala dve veľmi emotívne videá, ktoré by si určite mal vidieť. Súhlasíš s nimi?

Na YouTube kanále spoločnosti Nokia Mobile bolo uverejnených hneď niekoľko nových videí, ktoré ukazujú zachytávanie emócií pri dôležitých udalostiach, ktoré nás ľudí denne sprevádzajú. Nokia pritom videami naznačuje, že jej smartfóny pomáhajú ľuďom zdieľať emócie a pokračovať ďalej.

Oba videá sú určite zaujímavé a trefné. I keď Nokia tvrdí, že jej telefóny pomáhajú zachytiť dôležité udalosti, tak sa to samozrejme týka skoro všetkých smartfónov na trhu. Dnes už totiž dokážeme vytvoriť zaujímavé fotografie v rámci svojho smartfónu aj prostredníctvom hlasových povelov či využitia asistenta, o čom by sa nám ani pred pár rokmi nesnívalo. Celkovo sa však kvalita fotomobilov posunula o krok dopredu a dnes už určite smartfóny môžu konkurovať minimálne cenovo dostupnejším fotoaparátom.

Nokia vyzdvihuje rýchlosť aj jednoduchosť zachytávania udalostí

Nokia zároveň dodáva, že videá sú skutočným odrazom našich udalostí. Výrobca sa teda nerozhodol siahnuť po nejakej umelej kampani, ale v podstate iba vyzdvihnúť jednú z výhod dnešných smartfónov na trhu a ich využitie v reálnom živote.

Zdroj: nokiapoweruser.com, úvodný obrázok: Cnet.com

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu