Novinky

Nokia prekvapuje. Chystá sa predstaviť smartfón Nokia X a to už o pár dní

Spomínate sa ešte na Nokiu X? Jednalo sa o prvý smartfón z kuchyne Nokie, ktorého srdce tvoril operačný systém Android. Bohužiaľ žiadaného úspechu sa nedočkal. Nuž, 27. apríl možno všetko zmení. Spoločnosť HMD Global sa totiž rozhodla, že v tento deň predstaví nový smartfón Nokia X.

O Nokii X môžeme aktuálne len špekulovať

Mnoho informácií o tomto zariadení nevieme. Totiž spoločnosť odkryla len tabuľu s informáciou, že sa dočkáme nového zariadenia X v spomínanom termíne.

Nokia X zahnute rohy
Zdroj: Gizmochina.com

Na druhej strane môžeme dedukovať, že Nokia X príde na trh so 2.5 displejom a to na základe toho, že je možné vidieť na zverejnenej tabuli oblé rohy smartfónu. Tak isto sa môžeme domnievať, že telefón príde v kovovom prevedení. V každom prípade či sa bude jednať o smartfón strednej alebo vyššej triedy dnes nevieme. Všetko sa však dozvieme už o necelé dva týždne.

Zdroj: Gizmochina

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu