Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nokia prekvapuje. Chystá sa predstaviť smartfón Nokia X a to už o pár dní

Zdroj: Gizmochina.com

Spomínate sa ešte na Nokiu X? Jednalo sa o prvý smartfón z kuchyne Nokie, ktorého srdce tvoril operačný systém Android. Bohužiaľ žiadaného úspechu sa nedočkal. Nuž, 27. apríl možno všetko zmení. Spoločnosť HMD Global sa totiž rozhodla, že v tento deň predstaví nový smartfón Nokia X.

O Nokii X môžeme aktuálne len špekulovať

Mnoho informácií o tomto zariadení nevieme. Totiž spoločnosť odkryla len tabuľu s informáciou, že sa dočkáme nového zariadenia X v spomínanom termíne.

Nokia X zahnute rohy
Zdroj: Gizmochina.com

Na druhej strane môžeme dedukovať, že Nokia X príde na trh so 2.5 displejom a to na základe toho, že je možné vidieť na zverejnenej tabuli oblé rohy smartfónu. Tak isto sa môžeme domnievať, že telefón príde v kovovom prevedení. V každom prípade či sa bude jednať o smartfón strednej alebo vyššej triedy dnes nevieme. Všetko sa však dozvieme už o necelé dva týždne.

Zdroj: Gizmochina

TIP  Xiaomi predstavuje nový Mi Pad 4 PLUS. Lákať bude veľkou batériou a 10“ displejom

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu