ANDROIDNovinky

Nokia aktualizuje všetky svoje smartfóny nie len na Android Oreo, ale aj na Andriod P

Pre mnohých z nás je aktualizovaný software jedným z hlavných parametrov pri výbere smartfónu a preto siahajú vždy po najaktuálnejšom zariadení. Záujemcovia o Nokiu však budú mať o túto starosť menej, tá totiž bude podľa aktuálnych vyjadrení aktualizovať svoje smartfóny nie len na Android Oreo, ale aj jeho nástupcu Android P.

Znamená to teda to, že všetky dnes predstavené a dostupné smartfóny od Nokii 2 až po chystanú Nokiu 9 budu postupne aktualizované nie len na aktuálnu verziu Androidu, ale aj na tú nasledujúcu. To či však a ako budú súčasné smartfóny zvládať je dnes ťažko povedať, avšak minimálne zámer spoločnosti možno vnímať pozitívne.

Zdroj: Facebook

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu