Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nokia 7 oficiálne odhalená. Poznáme jej plné špecifikácie ako aj cenu

Zdroj: NPU

Spoločnosť HMD konečne na trh prináša Nokiu 7, ktorá sa bude najprv predávať už čoskoro v Číne. Mimochodom, Nokia 7 je len druhým zariadením, ktoré sa dostali na tento trh.

Zdroj: NPU

Nokia 7 odhalená

Prejdime však špecifikáciám zariadenia. Nokia 7 prichádza s procesorom Snapdragon 630, ktorý poháňa 5.2“ displej s 1080p rozlíšením s pomerom strán 16:9. V útrobách ďalej tkvie operačná pamäť o veľkosti 4GB/6GB (podľa varianty), ktorej sekunduje 64GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenie až do 128GB. Na zadnej strane nájdeme kameru s rozlíšením 16MP s logom Zeiss, duálnou flashkou a clonou f/1.8. Na prednej strane nájdeme 5MP kameru s clonou f/1.4 so záberom o šírke 84 °.

Zdroj: NPU

V základnej výbave nechýba podpora 2 nano SIM kariet, výbava senzorov ako je napríklad elektronický kompas, gyroskop, skener odtlačkov prstov, Hall senzor, NFC a ďalšie. Nechýba ani USB Type – C port. Veľkosť batérie je 3000mAh. Rozmery zariadenia sú 141.2 x 71.45 x 7.92mm. Mimochodom, Nokia 7 sa bude môcť pochváliť duálnym mikrofónom, kovovým rámčekom či podporou OZO Audio.

Zdroj: NPU

Zariadenia by sa malo začať predávať na čínskom trhu už 24. októbra s cenovkou 2499.00 ¥, čo je niečo málo pod 320€.

Zdroj: NPU

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu