ANDROIDNovinkyZariadenia

Nokia 7 oficiálne odhalená. Poznáme jej plné špecifikácie ako aj cenu

Spoločnosť HMD konečne na trh prináša Nokiu 7, ktorá sa bude najprv predávať už čoskoro v Číne. Mimochodom, Nokia 7 je len druhým zariadením, ktoré sa dostali na tento trh.

Zdroj: NPU

Nokia 7 odhalená

Prejdime však špecifikáciám zariadenia. Nokia 7 prichádza s procesorom Snapdragon 630, ktorý poháňa 5.2“ displej s 1080p rozlíšením s pomerom strán 16:9. V útrobách ďalej tkvie operačná pamäť o veľkosti 4GB/6GB (podľa varianty), ktorej sekunduje 64GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenie až do 128GB. Na zadnej strane nájdeme kameru s rozlíšením 16MP s logom Zeiss, duálnou flashkou a clonou f/1.8. Na prednej strane nájdeme 5MP kameru s clonou f/1.4 so záberom o šírke 84 °.

Zdroj: NPU

V základnej výbave nechýba podpora 2 nano SIM kariet, výbava senzorov ako je napríklad elektronický kompas, gyroskop, skener odtlačkov prstov, Hall senzor, NFC a ďalšie. Nechýba ani USB Type – C port. Veľkosť batérie je 3000mAh. Rozmery zariadenia sú 141.2 x 71.45 x 7.92mm. Mimochodom, Nokia 7 sa bude môcť pochváliť duálnym mikrofónom, kovovým rámčekom či podporou OZO Audio.

Zdroj: NPU

Zariadenia by sa malo začať predávať na čínskom trhu už 24. októbra s cenovkou 2499.00 ¥, čo je niečo málo pod 320€.

Zdroj: NPU

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu