Novinky

Microsoft predstavil nový mobilný telefón, Nokiu 222, ktorá sa bude predávať za 32 EUR

Americký gigant Microsoft predstavil pravdepodobne posledný mobilný telefón, ktorý ponesie logo Nokie, avšak ak ste čakali nejaký high-end telefón, tak ste boli na omyle. Jedná sa mobilný telefón pod označením Nokia 222, ktorý bude primárne určený pre nenáročných zákazníkov.

Na prednej strane bude umiestnený displej s veľkosťou 2,4 palca a rozlíšením 320 x 240 bodov a nájdeme na nej aj hardvérovú klávesnicu a na zadnej strane nájdeme 2 – megapixlový fotoaparát. Mnohých nových majiteľov určite poteší aj slot na SD karty do maximálnej veľkosti 32 GB. Rozmery tohto telefónu sú 116 x 50 x 12,9 mm a váha necelých 80 gramov. Výrobca sa tiež chváli dlhou výdržou batérie, ktorá by mala dosiahnuť až 29 dní v pohotovostnom režime, pri telefonovaní 20 hodín a pri prehrávaní hudby 45 až 50 hodín. Telefón bude pohánať operačný systém Nokia Series 30+.

Telefón by sa mal na trh dostať počas septembra, predávať by sa mal od 32 eur a dostupný bude aj v DUAL SIM verzii.

Zdroj: engadget.com

TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu