Novinky

Netflix v rokovaní o Marvel a Lucasfilm

Minulý týždeň obletela svet informácia, že Disney chce spustiť svoju vlastnú službu na streamovanie filmov. Napriek tomu, že by bola spustená až v roku 2019. Dohoda medzi službou NetflixDisney by tak padla. To by pre užívateľov Netflixu znamenalo, že by v roku 2019 prestali byť dostupné Disney filmy. Žiadne nové by už nepribudli. Všetky staré Disney by boli pravdepodobne vymazané. Vďaka tomu je Netflix momentálne v rokovaní s Disney o budúcnosti MarvelLucasfilm filmov. Obávajú sa totiž, že by prišli aj o filmy od týchto známych produkcií.

zdroj: tweaktown.com

Ted Sarandos, riaditeľ obsahu spoločnosti Netflix, oznámil v krátkom rozhovore pre Reuters, že sa Netflix momentálne nachádza v „v aktívnej diskusii“ so spoločnosťou Disney. Chcú si totiž zabezpečiť práva na filmy od Marvel a Lucasfilm.

zdroj: wdwparkhoppers.com

Zatiaľ si len ťažko predstaviť, ako by vyzerala streamovacia služba od Disney. Netflix zaujal svojich divákov práve veľmi rôznorodým výberom filmov a seriálov. Očakáva sa však, že sa Disney pokúsi zaujať najmä rodičov s malými deťmi. Vďaka tomu, že majú obrovskú základňu detských fanúšikov a obrovské množstvo detských show, relácii a podobne.

zdroj: kitguru.net

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close