Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Netflix v rokovaní o Marvel a Lucasfilm

zdroj: variety.com

Minulý týždeň obletela svet informácia, že Disney chce spustiť svoju vlastnú službu na streamovanie filmov. Napriek tomu, že by bola spustená až v roku 2019. Dohoda medzi službou NetflixDisney by tak padla. To by pre užívateľov Netflixu znamenalo, že by v roku 2019 prestali byť dostupné Disney filmy. Žiadne nové by už nepribudli. Všetky staré Disney by boli pravdepodobne vymazané. Vďaka tomu je Netflix momentálne v rokovaní s Disney o budúcnosti MarvelLucasfilm filmov. Obávajú sa totiž, že by prišli aj o filmy od týchto známych produkcií.

zdroj: tweaktown.com

Ted Sarandos, riaditeľ obsahu spoločnosti Netflix, oznámil v krátkom rozhovore pre Reuters, že sa Netflix momentálne nachádza v „v aktívnej diskusii“ so spoločnosťou Disney. Chcú si totiž zabezpečiť práva na filmy od Marvel a Lucasfilm.

zdroj: wdwparkhoppers.com

Zatiaľ si len ťažko predstaviť, ako by vyzerala streamovacia služba od Disney. Netflix zaujal svojich divákov práve veľmi rôznorodým výberom filmov a seriálov. Očakáva sa však, že sa Disney pokúsi zaujať najmä rodičov s malými deťmi. Vďaka tomu, že majú obrovskú základňu detských fanúšikov a obrovské množstvo detských show, relácii a podobne.

zdroj: kitguru.net

TIP  Xiaomi Pocophone F1 je podľa benchmarkov rýchly ako tie najvýkonnejšie smartfóny. Stáť bude však výrazne menej

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu