TIP REDAKCIEXiaomi

Nepremeškaj túto ponuku na Xiaomi kameru do auta s FULL HD rozlíšením s cenovkou po prvýkrát pod 30€

Ak patríte medzi aktívnych šoférov tak sa určite s nami zhodnete na tom, že cestovanie dokáže byť niekedy celkom veľmi „zaujímavé“. Častokrát šoféri nereagujú ako majú, nedodržiavajú dopravné predpisy a podobne. Nehovoriac o tom, že mnohokrát takéto správanie končí v tom lepšom prípade „len“ škrabancami alebo malými ťukancami. A dokazovania koho to je vinou býva častokrát priam nadľudským výkonom, teda ak nemáte záznam z nehody, ktorý častokrát dokáže odhaliť vinníka bez toho, aby vznikli nejaké pochybnosti.

A práve preto by vám dávame do pozornosti túto Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam, ktorú aktuálne kúpite vďaka akciovej ponuje výrazne lacnejšie ako za normálnych okolností.

Xiaomi 70MAI Smart Dash do auta nájdeš na tomto odkaze

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam je kamerou do auta, ktorá je cenovo dostupnou alternatívou voči drahej konkurencií

Táto Xiaomi kamera do auta hoci je drobným zariadením tak v sebe skrýva zaujímavé funkcionality, ktoré by ste len ťažko hľadali v zariadeniach okolo 30€. Kamera ponúka vysoké FULL HD rozlíšenie s pozorovacím uhlom 130 °.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta pozorovacie uhly
Zdroj: produktová fotografia

Ďalej sa môže chváliť širkou výbavou ako je napríklad vstavaný mikrofón, možnosť rozšírenia internej pamäte, ktorá je 512MB až do veľkosti 64GB, kompaktnými rozmermi, ktoré vám z výhľadu neuberú veľa či vstavanou batériou o veľkosti 240mAh, ktorá ak by vám nestačila tak v balení nájdete dlhý 3.5 metrový USB kábel, ktorý jednoducho môžete zapojiť do  vstavaného zapaľovača v aute.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta
Zdroj: produktová fotografia

Zaujímavosťou tejto kamery je aj podpora Wi-Fi pripojenia, ktorá napríklad umožňuje prenos  živého obrazu priamo do telefónu, prostredníctvom ktorého videá ako aj zábery môžete priamo sťahovať. Kamera po bokoch ďalej disponuje ledkou, ktorá vás informuje o tom či práve natáčate video alebo nie.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta diody
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás kamera zaujala tak určite vám odporúčame využiť túto akciovú ponuku, zľava je totiž časovo obmedzená.

xiaomi kamera do auta zlava
Zdroj: vlastný

Xiaomi 70MAI Smart Dash do auta nájdeš na tomto odkaze

Zdroj: vlastný, TS

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu