NovinkyTIP REDAKCIEXiaomi

Nepremeškaj exkluzívnu zľavu na smartfón Xiaomi Mix A1 a dron Hubsan H502S!

Na e-shop tomtop.com prichádza ďalšia vlna zliav, ktorá prináša mnoho zaujímavých akcií. Najnovším trhákom je smartfón Xiaomi Mix A1 dron Hubsan H502S, no samozrejmosťou sú rôzne gadgety za pár eur, napríklad ako pamäťové karty SanDisk alebo širokouhlá kamera do auta

Ako prvý bol spomenutý smartfón Xiaomi Mi A1, ktorý je vybavený procesorom Snapdragon 625 na frekvencií 2.0 GHz od spoločnosti Qualcomm spolu s 4 GB pamäte RAM. Tento smartfón ponúka veľký 5.5 palcový Full HD displej ako aj dvojicu 12 MPx fotoaparátov na zadnej strane s ktorými dokážete bezproblémovo nahrávať aj video v 4K rozlíšení.

Napriek nízkej cenovke smartfón disponuje snímačom odtlačkov prsta na zadnom kryte ako aj veľkú 3080 mAh batériu. Smartfón je na tom výborne aj z hľadiska konektivity a veľkosti úložiska. Veľké 64 GB vnútorné úložisko je naozaj dostačujúce a potešia aj dva sloty pre Nano SIM kartu a port USB type C. A najlepšie nakoniec. Po zadaní kódu XM216 sa cenovka smartfónu pohybuje pod úrovňou 185€.

 Xiaomi Mi A1 v exkluzívnej zľave nájdeš tu

Minule sme Vám dali do pozornosti dron Hubsan X4 Pro, no dnes sa v zľave objavil aj jeho lacnejší brat. Reč je o drone Hubsan H502S. Vo výbave tohto drona je HD kamera s rozlíšením záznamu 1080 x 720 pixelov, čo bohate postačuje na amatérske zábery zo vzduchu. Ďalšou výbavou dronu je aj barometer, GPS a 6 osý gyroskop. Napriek nízkej cene je dron vybavený viacerými špecialitkami ako je funkcia vrátenia sa na počiatočný bod stlačením jedného tlačidla, funkcia Follow Me vďaka ktorej Vás bude dron nasledovať, napríklad pri športoch, alebo užitočné farebné ledky na krajoch samotného drona. Tento dron je momentálne v zľave až 33% a po zľave sa cenovka nachádza pod hranicou 115€.

TIP  CEO spoločnosti Huawei chce nahradiť počítače skladacími smartfónmi

Dron Hubsan H502S v zľave až 33% nájdeš tu

Treťou v poradí je už spomínaná šikovná bezpečnostná kamera do auta, ktorá sa na Slovensku a okolitých krajinách naozaj zíde hádam každému. Ide malú a ľahkú 2.4 palcovú Full HD kameru, so širokým zorným polom až 170 stupňov.

Kamera nemá problém s nahrávaním videa aj v noci. Samozrejmosťou je podpora SD karty až do 32 GB a detektor pohybu, takže pri pohybe auta začne kamera automaticky nahrávať video záznam. Táto kamera je po zadaní kódu DVR6 dostupná za smiešnych 12€.

Túto kameru za smiešnych 12€ nájdeš tu

Ako poslednú Vám dávame do pozornosti exkluzívnu zľavu na SD kartu od spoločnosti SanDisk, ktorá sa bude hodiť nielen do už spomínaného dronu, ale aj smartfónu alebo kamery. Na e-shope momentálne prebieha zľava na všetky verzie pamäťových kariet od spoločnosti SanDisk. Dostupné sú verzie od 16 GB až po 64 GB a ich cenovka začína od 7,55€ a končí na cene 15,95€, pričom je poštovné zdarma

SanDisk Ultra 64GB microSDXC s prenosovou rýchlosťou 100MB/s nájdeš tu


Zdroj: vlastný

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu