NovinkyTIP REDAKCIE

Nepremeškaj exkluzívnu zľavu na dron Hubsan H501S X4, ktorý je momentálne dostupný aj v nemeckom sklade

Už niekoľkokrát sme Vám priniesli exkluzívne zľavy na tie najrôznejšie drony. Vždy išlo o naozaj profesionálne drony, zväčša od spoločnosti DJI, no vo väčšine prípadov išlo o drony pre začiatočníkov, ktoré svojou výbavou a cenou oslovili iba amatérskych pilotov, ktorí sa chceli na svoje okolie pozrieť z vtáčej perspektívy. Pokiaľ ale hľadáte dron, s ktorým by ste dokázali vytvoriť aj nejaké parádne zábery a nechcete pritom vyhodiť stovky eur, máme pre Vás naozaj nádejného adepta. Dron Hubsan H501S X4 ponúka naozaj všetko, čo viac náročný používateľ vyžaduje a jeho cena sa pritom nepohybuje v neúnosnej rovine. 

Dron Hubsan H501S X4 za super cenu s kupónom nájdeš tu

Malý a šikovný dron Hubsan H501S X4

Zdroj: tomtop.com

V prvom rade treba vyzdvihnúť vzhľad tohto malého dronu. Dostupný je v dvoch farebných kombináciách, čierna/zlatá alebo biela/zlatá a musíme uznať, že dron vyzerá naozaj krásne. Čo sa technických parametrov týka, môže sa kľudne porovnávať s tými najlepšími dronmi, ktoré sú momentálne dostupné na trhu. Nielenže disponuje kvalitnou Full HD kamerou, s ktorou zachytíte všetky Vaše zážitky z vtáčej perspektívy, no taktiež disponuje naozaj veľkou 2700mAh LiPo batériou, vďaka ktorej môžete s dronom lietať až 20 minút

Vhodný aj pre úplných začiatočníkov

Zdroj: tomtop.com

Dron je výnimočný aj vďaka jeho inteligentným schopnostiam, vďaka ktorým s ním dokáže lietať aj úplný začiatočník. Funkcia automatického návratu, udržiavanie letovej výšky alebo automatické nasledovanie osoby ocení zrejme každý. Používatelia určite ocenia aj vynikajúco vybavený ovládač, na ktorom sa nachádza 4,3 palcový LCD displej, ktorý do vzdialenosti 300m zobrazuje živé video z kamery. 

Zdroj: vlastný

Pri objednávke nezabudnite vybrať dodanie z nemeckého skladu, vďaka čomu sa vyhnete platbe DPH a CLA. Jeho cena v nemeckom sklade je momentálne na úrovni 197,79 eur, no e-shop Vám pri objednaní rovno zaráta aj dopravu za 9,21 eur. Pri dokončovaní objednávky ale nezabudnite použiť špeciálny promo kód 5WTTOFF, ktorý Vám z celkovej objednávky odpočíta ďalších 9,89 eur, vďaka čomu Vás dron aj s dopravou nakoniec vyjde na 197,11 eur. 

Dron Hubsan H501S X4 za super cenu s kupónom nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu