HryTIP REDAKCIE

Nenechajte ujsť akciu na Defense Zone 2, dostupná je zadarmo

Ste fanúšikom Tower Defense? Tak si nenechajte ujsť akciu na Defense Zone 2, ktorá je dnes vo Windows Phone Store zadarmo (inač sa predáva za 1.99 EUR). Princíp hry sa nijak výrazne neodlišuje od ostatných hier tohto typu, vašou hlavnou úlohou je sa ubrániť pred nájazdami nepriateľských vojsk, ktoré každým kolom sú silnejšie. Avšak treba vyzdvihnúť grafické prepracovanie, ktoré patrí určite k tým lepším čo v obchode nájdete. Nedá mi tiež nespomenúť náročnosť hry, ktorá vás núti pribúdajúcimi kolami rozmýšľať nad rozmiestnením obrany, ako aj nad tým čo vylepšíte a čo nie.

Defense Zone 2
Defense Zone 2
Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu