AplikácieNovinky

Nemáte softvér na otvárenie ZIP súborov? Nezmeškajte akciu na aplikácie od Finebits v obchode Microsoft Store

Nemáte kvalitnú aplikáciu na otváranie Rar a Zip súborov alebo sa Vám proste nechce vyhadzovať zbytočné peniaze? Neváhajte a využite akciu na aplikáciu 8 Zip od štúdia Finebits . Akcia potrvá už len 7 dní. Spolu s aplikáciou 8 Zip si môžete úplne bezplatne stiahnuť aj všetky ostatné aplikácie od Finebits, napríklad ako Files & Folders Pro, kvalitný klient na sťahovania torrentov Torrex Pro alebo prepracovaný prehliadač pre hernú konzolu Xbox One – Internet Browser Pro.

Všetky aplikácie od štúdia Finebits si môžete stiahnuť aj zakúpením celého Finebits AppPack balíčka, ktorý je momentálne úplne zadarmo a jeho pôvodná cenovka je až na úrovni 37,49 eur. Vo všetkých prípadoch sa jedná o UWP aplikácie, ktoré sú kompatibilné na Windows 10 zariadeniach, Windows smartfónov, Xboxe alebo Hololense.

Aplikácie 8 Zip a jej výhody

Zdroj: vlastný

Aplikácia 8 Zip ponúka všetko, čo by ste od nej očakávali. Jednoduché a rýchle otváranie a súborov, vytváranie komprimovaných súborov, prehľadné nastavenia a krásny dizajn. Hneď po otvorení si určite všimnete mnoho Fluent Design prvkov, ktoré si v nastaveniach dokážete ľahko a intuitívne prispôsobiť, či si už zvoliť vyššiu priehľadnosť, zmeniť farebný motív alebo štýl pozadia. Najväčšou výhodou je podpora funkcií ako Continuum, Cortana alebo Windows Hello či už na PC alebo Windows smartfóne. Aplikáciu už dlhšiu dobu testujeme a určite ju každému z Vás odporúčame. Nezabudnite, že 100% akcia trvá už len niekoľko dní a samotná aplikácia 8 Zip normálne stojí až 14,99 eur.

Celý balíček aplikácií od štúdia Finebits si môžete stiahnuť z obchodu Microsoft Store, alebo pomocou tlačidla nižšie.

Finebits AppPack
Finebits AppPack
Developer: Finebits OÜ
Price: $37.49 $9.99

Zdroj: vlastný

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu