Novinky

Neistá budúcnosť windows phone?

Len nedávno sme vás informovali o tom, že Lumia môže byť nahradená Surfaceom v tomto článku. Teraz spolu s fiškálnymi výsledkami prichádza ďalšia rana pre Lumie.

Microsoft len nedávno zverejnil, že za posledný štvrťrok predal 4,5 milióna Lumii. Toto číslo môže znieť super, ale o rok skôr v tom istom období predal Microsoft až dvojnásobok týchto zariadení. Len pre porovnanie – iPhonov sa denne predá až 800 000.

Microsoft tvrdí, že to očakával, keďže svoju podporu primárne v poslednej dobe sústreďuje na iné zariadenia. Môže sa teda kludne stať, že ak sa Microsoftu nepodarí zvýšiť predaje, tak sa môže windows phone stať iba bočným projektom Microsoftu.

Pokles predajov Lumie

Na grafe nižšie si môžete podrobne pozrieť oficiálne štatistiky predaja Lumii.

lumiapredaje

Čo bude ďalej s Lumiou?

Hovorí sa, že jednou z možností môže byť, že Microsoft presunie Lumiu na vedľajšiu kolaj a sústredí sa na surface phone. Ale ako sme už povedali, všetko rozhodne najbližší rok.

TIP  Zapíšte si dátum 19. september! Xiaomi predstaví jeden z najočakávanejších smartfónov Xiaomi Mi 8 Youth
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. Majky, trepes. Pokial tu je nieco srot, je to “zdarma” android. UI s dlazdicami, vyjadrujes sa k niecomu, comu nerozumies.

  2. Take sity kde su telefony N8 925 930 kovove odolne a imigove nie sity 950 polikarbonat vrzgajuci inovacie treba aj v dizajne co je to za mobil kde nedaju zakladnu vec pametovu kartu 925 930 a GS u 930 hamba a 950 600e zabudnite. Pokial chu byt top musia priniest viac ako konkurencia s mena nokie sa uz zit neda kde maju sedliacky rozum MS ho ani nikdy nemal ved preto je aj taky srot aj celi w10 kto ho ma sa sa aj tak spetne vrati na 7 8,1 u mobilov sa tie dlazdice daju ale v pc ved mame mys a nie dotikove obrazovky dalsi hlupi vymisel od vyvojarov ktori sa neuchytil.

  3. No ono to zavisy aj od tohobake mobily boli predstavene. Pride 650 a bude to trosku lepsie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu