NovinkyWindows 10 Mobile

Nejdú vám na smartfóne otvárať PDF súbory? Microsoft už pracuje na odstránení chyby

Schopnosť otvárania PDF súborov je základnou funkcionalitou každého smartfónu. Najnovšie však táto funkcia bola znefunkčnená, môže za to bug, ktorý sa nachádzal v poslednej aktualizácii pre Windows 10 Mobile zariadenia. Po množstve sťažností od samotných používateľov Microsoft konečne vydal stanovisko, v ktorom píše, že pracuje na odstránení chyby.

„Ďakujeme vám za informovania. Môžete sa stretnúť s týmto problémom pri pokuse otvorenia DPF súborov cez Microsoft Edge od poslednej aktualizácie pre Windows 10 Mobile zariadenia. O chybe už vieme a naši vývojári pracujú na jej odstránení. V nadchádzajúcej aktualizácii chyba bude odstránená.“

Zatiaľ používateľom Windows smartfónov nezostáva nič iné ako používať alternatívne aplikácie ako je tá natívna od Microsoftu. Nižšie z odkazu si môžete stiahnuť dočasne alternatívnu aplikáciu.

Perfect PDF Reader
Perfect PDF Reader
Developer: soft Xpansion
Price: Free+

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

 

 

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu