TIP REDAKCIEXiaomi

Nedávno predstavený Xiaomi Mi Band 3 vďaka exkluzívnemu kupónu môžeš mať najlacnejšie na trhu. Toto určite nepremeškaj!

Xiaomi Mi Band 3 je fitnes náramok, na ktorý mnohí z nás dlho čakali. Dôvod je veľmi jednoduchý, jeho predchodca je najrozšírenejší fitnes náramok na svete, ktorý oslovil masy ludí kvalitou spracovania, funkcionalitami a v neposlednom rade cenou.

Xiaomi Mi Band 3 predna strana .
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš v exkluzívnej ponuke len u nás. PS: nezabudni na kupón „PS0079“

Mi Band 3 oproti svojmu predchodcovi dostal do vienka viacero vylepšení. Prvou z nich je oveľa väčší displej, ktorý podrástol do veľkosti 0,78“ s tým, že sa stále jedná o OLED technológiu. Samozrejmosťou je aj vyššie rozlíšenie či novšia verzia technológie Bluetooth (4.2).

Xiaomi Mi Band 3 zadna strana .
Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou významnou novinkou je aj to, že na hodinkách môžete prečítať text prichádzajúcich správ. Tak isto vás displej bude informovať o počte krokov, počasí, prichádzajúcich hovorov a podobne. Tam však vlastnosti týchto hodiniek nekončia. Môžu sa napríklad ďalej ešte pochváliť  extrémnou výdržou batérie a to až do 20 dní či odolnosťou voči vode do 5ATM. Inými slovami tento fitnes náramok sa nezľakne ani vody v bazéne či potápania sa do hĺbky až 50 metrov.

Prejdime teraz k cene, aktuálne hodinky sa predávajú za 49,99€ pričom za podmienky využitia exkluzívneho kupónu „PS0079“ cenu stlačíš na 34,99€ čo je aktuálne najnižšia cena na trhu.  Určite ti však neodporúčame dlho váhať, tento kupón je možné totiž použiť len 20-krát.

Xiaomi Mi Band 3 cena kupon
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš v exkluzívnej ponuke len u nás. PS: nezabudni na kupón „PS0079“

Zdroj: TS

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu