Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Návod, ako nainštalovať Windows 10 na ľubovoľnú LUMIU

Na stránke XDAdevelopers sa pred malou chvíľkou objavil návod, podľa ktorého sa dá údajne nainštalovať Windows 10 na akúkoľvek Lumiu.

Postup je však značne zložitý, a nedá sa vylúčiť možnosť trvalého poškodenia Vášho telefónu, preto by ho mali zvážiť len skúsenejší používatelia, aj to na vlastné riziko. Pred možnými komplikáciami pri tomto postupe varuje aj Microsoft.

1a1_scr-2015-02-14-v-21-37-11

Prvé reakcie sú zatiaľ rozpačité, na niektorých zariadeniach sa objavili drobné problémy. Ak by ste to chceli risknúť  návod nájdete v tomto odkaze.

Znova upozorňujeme, že redakcia windowscentrum.sk v žiadnom prípade nenesie zodpovednosť za prípadné škody, ktoré môžu vzniknúť!!! Všetko skúšate len na vlastnú zodpovednosť!!!

 

TIP  Windows Phone Dialler aplikácia mieri do Windows 10. Pripravuje si Microsoft piesoček pre OS Andromeda?
7 Komentáre
 1. Milanko Hurkala says

  Ako hovorim, je to zalozny fon takze vacsiu zataz som mu este nedal. HTC ma samo o sebe slabu baterku ale rychlejsie vybijanie som nezaznamenal. Len hned po instalacii moze robit problemy a je treba obnovit do tovarenskych nastaveni.

 2. lumia 735 says

  Ahoj, baterka sa nevybija rychlejsie, alebo nepada to casto? Dik

 3. Milanko Hurkala says

  Ja som použil ten postup stym čínskym serverom a to ide v pohode. HTC 8X. Zatiaľ slape dobre. Iked to mam ako záložný don.

 4. maktoone says

  bohuzial v redakcii 930 nemame, ale tu sa da pozriet video ako funguje https://windowscentrum.sk/windows-10-na-lumii-520-920-a-930/

 5. Mirko Oravec says

  niekto skusenosti na 930ke ?

 6. Jakub Vrana says

  úspešne?

 7. marco says

  Instaluem

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu