NávodyNovinkyWindows 10

NÁVOD | Ako nainštalovať rozšírenia do prehliadača Microsoft Edge

Rozšírenia pre Microsoft Edge sú už druhý týždeň realitou aj pre nečlenov programu Windows Insider, a preto sme sa rozhodli vám priniesť návod v ktorom vám ukážeme ako v niekoľkých jednoduchých krokoch je ich možné nainštalovať.

Návod ako nainštalovať rozšírenia do Microsoft Edge

1. V prvom kroku kliknite na trojicu bodiek v hornom rohu, kde následne zvoľte možnosť Extension (resp. rozšírenia).
navod ako nainstalovat rozsirenia do microsoft edge_1

2. Následne kliknite na „Get exensions from the Store“ (resp. Získať rozšírenia z Windows Obchodu).
navod ako nainstalovat rozsirenia do microsoft edge_2

3. V ďalšom kroku sa vám zobrazí ponuka dostupných rozšírení, ktoré je možné stiahnuť do vášho Microsoft Edge prehliadača, my sme si z ponuky vybrali Office Online.

navod ako nainstalovat rozsirenia do microsoft edge_34. O úspešnej inštalácii vás následne bude informovať notifikácia v spodnej časti monitora. Otvorte si potom internetový prehliadač a zapnite rozšírenie.
navod ako nainstalovat rozsirenia do microsoft edge_4

5. Hotovo. Rozšírenia nájdete po kliknutí na trojicu bodiek.

navod ako nainstalovat rozsirenia do microsoft edge_5

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu