Návody

Návod ako nainštalovať Android aplikácie do vášho Windows telefónu

Trápi vás nedostatok Windows Phone aplikácií? Už nemusí, prinášame vám návod ako si nainštalujete Android aplikácie na vašom Windows 10 TP smartfóne.

Na aké telefóny je možné nainštalovať Android aplikácie?

 • Nokia Lumia 435
 • Nokia Lumia 730
 • Nokia Lumia 820
 • Nokia Lumia 635 (verzia s 1 GB RAM)
 • Nokia Lumia 830
 • Nokia Lumia 920
 • Nokia Lumia 925
 • Nokia Lumia 930
 • Nokia Lumia 1520

Čo všetko je potrebné k inštalácií?

Samotný návod ako nainštalovať Android aplikácie do Windows Phone zariadení

 1. Nainštalujte si aplikáciu APKTOW10M a spustitenavod_instalacia_andriod_aplikacii_1
 2. Zapnite si vo Vývojársky režim a Zisťovanie zariadení (Nastavenia > Aktualizácie a zabezpečenie > Pre vývojárov)
 3. Prepojte počítač s mobilom prostredníctvom USB kábla
 4. Následne je potrebné spárovať telefón s aplikáciou (opíšte kód, ktorý sa vám zobrazí na obrazovke mobilu do aplikácie na počítači – v prípade ak bude spárovanie úspešné uvidíte na obrazovke telefónu číslicu 1 v nastaveniach vývojárskej verzie v kolónke „Zisťovanie zariadení“)
 5. A môžete sa pustiť do inštalácie Android aplikácií (pretiahnite .apk súbory do aplikácie APKTOW10M)

 Inšpirované portálom wmmania.cz a microsoftinsider.es

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

 1. xperia go. ale vazne problemy boli sk kazdym androidim telefonom. Na priklad na niektorom sa nedal prevziat hovor. Parada – mobil, s ktorym sa neda ani len telefonovat. Dalsi mal problem s dotykom, ked nebol uzemneny. Parada dotykac, ktory nereaguje na dotyky. Ze do servisu? Figu, pre vyrobcu to nie su zavady. Nikdy nekupujem najlacnejsie smejdy. Samsung za 50 eur s androidom – to sa pravdepodobne neda ani spustit, ani raz a ani za nova.

 2. Preco by som to robil? Dietatu co som dal android mobil ho musim pravidelne resetovat (hard reset), tak sa zaserie android apkami. Co take dolezite vo win chyba?

 3. Lebo mám lumiu 1320 a tá v zozname nie je ale tak skúšal som to no a keď to nešlo tak sol chcel vedieť či je to práve preto že nieje v zozname alebo to nefunguje dúfam že tam pridajú aj môj telefon ..

 4. Fungujú potom aj Google Play services? Lebo mnoho appiek bez Google Play Services nefunguje (napríklad snapchat)

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu