NovinkyWindows 10

Nákup Surface zariadení cez obchod vo Windowse? Novinka medzi používateľov zavíta už čoskoro

Obchod Windows Store momentálne prebieha viacerými zmenami naraz. Hlavnou zmenou je premenovanie na obchod Microsoft Store, ktoré ste na Vašom zariadení zrejme už postrehli. S názvom prišlo aj nové logo, ktoré bolo odhalené v Insider buildoch už pred zhruba mesiacom, no spolu s týmito zmenami sa používatelia operačného systému Windows 10 konečne dočkajú aj originálneho online obchodu.

Rýchlejší a jednoduchší nákup hardvéru

Nakupovanie originálneho Microsoft hardvéru cez nový Microsoft Store prichádza pomaly ale isto do najnovších Insider verzií. Známy pozorný sledovateľ Microsoftu, vystupujúci pod prezývkou WalkingCat, na Twitteri pridal fotku a link novej sekcie Surface zariadení, ktorá je už implementovaná v obchode Microsoft Store. V budúcnosti teda budú môcť používatelia rýchlo a jednoducho objednávať Surface tablety, laptopy a príslušenstvo priamo z obchodu vo Windowse. Časom by sa do obchodu mali dostať aj herné konzoly Xbox One, originálne Xbox One príslušenstvo, rôzny typy plateného softvéru ale aj Windows 10 zariadenia OEM partnerov Microsoftu.

Microsoft zatiaľ neoznámil oficiálny dátum príchodu podobnej aktualizácie aj medzi bežných používateľov. Aktualizácie sa zrejme dočkáme v priebehu nasledujúcich týždňov. Pokiaľ patríte medzi Insiderov a máte stiahnutú najnovšiu aktualizáciu pre obchod Microsoft Store, stránku so Surface zariadeniami môžete otvoriť vložením tohto linku ms-windows-store://navigatetopage/?PageName=ShopSurface do vyhľadávania v prehliadači Microsoft Edge.

Spolu s dátumom príchodu neboli odhalené ani reklamné plány Microsoftu v budúcnosti. Všetci dobre vieme, že živé dlaždice v ponuke Štart vedia byť niekedy naozaj otravné a niektoré odporúčané aplikácie sú naozaj dosť od veci. V budúcnosti by sa do živých dlaždíc tým pádom mohli dostať aj Surface zariadenia alebo herné konzoly Xbox One, ktoré tiež zrejme nezaujímajú úplne každého.

TIP  Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu