ANDROIDTIP REDAKCIE

Najpredávanejší Xiaomi smartfón je teraz ešte lacnejší. Ponúka 3GB RAM, 4100 mAh batériu a plné LTE

Xiaomi dnes patrí medzi popredných hráčov na mobilnom trhu dokazujú to nie len zvyšujúce sa predaje, ale aj samotná kvalita zariadení kde je viac menej jedno či si kúpite vlajkovú loď alebo telefón strednej triedy. Z oboma základné úlohy zvládnete hravo a bez zaváhania.

Dnes by sme vám radi dali do pozornosti tip na najpredávanejší smartfón Xiaomi Redmi 4X Global, ktorá sa v týchto dňoch v limitovanej ponuke predáva za zhruba 120€. Inými slovami za veľmi peknú cenu, ktorej slovenské brandové e-shopy môžu len ťažko konkurovať.

Zariadenie ponúka 5“  IPS displej s dostatočným HD rozlíšením, ktorý v kombinácii s batériou 4100 mAh ponúkne majiteľom nadpriemernú výdrž. To však nie sú jediné klady tohto zariadenia. Sú nimi ďalej aj 3GB operačnej pamäte RAM a 32GB úložný priestor. O plnohodnotný a plynulý chod aplikácií a hier sa ďalej stará procesor známeho výrobcu Qualcomm – osemjadrový Snapdragon 435 pracujúci na frekvencií 1.4GHz. K tejto výbave treba ešte pridať nadstavbu MIUI 8 a Android vo verzii 7.1 Nougat.

Zdroj: Youtube

Mimochodom, telefón je zabalený v kove. Ďalej, na zadnej strane okrem skenera otlačkov prstov či podpory dvoch SIM kariet súčasne nájdete aj 13MP kameru, ktorej sekunduje na prednej strane 5MP kamera. Smartfón sa ďalej môže pochváliť Bluetooth technológiou vo verzii 4.2, a podporou LTE sietí.

Zdroj: Youtube

Mnohých určite poteší, že v rámci viac ako stovky krajín, medzi ktorými je aj Slovensko  je poštovné zadarmo.  Smartfón nájdete na odkaze nižšie.

Kúpiť Xiaomi Redmi 4X GLOBAL s plným LTE

Článok vznikol v spolupráci s e-shopom GearBest.com

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close