ANDROIDApple

Najnovšia aktualizácia pre mobilný Microsoft Edge prináša vstavaný AdBlock

Microsoft pomaly, ale isto napreduje vo vylepšovaní internetového prehliadača Microsoft Edge na konkurenčných platformách ako je Android a iOS. Najnovšie si pre používateľov tohto internetového prehliadača pripravil užitočnú funkciu, ktorú nájdeme vo viacerých desktopových prehliadačoch – populárny AdBlock.

Internetový prehliadač Microsoft Edge dostáva AdBlock

Microsoft  túto funkcionalitu priniesol bez veľkých fanfár. Aktivovať ju je potrebnépriamo v nastaveniachinternetového prehliadača. Dostupná je ako pre Android tak aj pre iOS.

Okrem toho Microsoft pridal aj ďalšie novinky, konkrétne inteligentné vizuálne vyhľadávanie (funkcia je dostupná len vo vybraných regiónoch), výkonnostné vylepšenia a lepšiu organizáciu záložiek.

Microsoft Edge
Microsoft Edge
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Apple zavádzal pri predstavení nového iPhone Xs. Známy Youtuber vyvrátil v teste, že krycie sklo na kamere je zo zafíru
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu