NovinkyŠPEKULÁCIEZariadenia

Najnovší report odhaľuje cenu ako aj dizajn Samsungu Galaxy S9 v titánovom prevedení

Len niekoľko dní nás delí od oficiálneho predstavenia zariadenia Samsung Galaxy S9, ale aj napriek tomu postupne na povrch sa vyplavujú ďalšie a ďalšie informácie.

Najnovší report odhalil viacero farebných variací smartfónu Galaxy S9 vrátane ceny, ktorá by sa mala pohybovať okolo 1000USD čo je o 50USD viac ako to bolo v prípade minuloročnej vlajkovej lodi S8. Samsung sa tak zaraďuje do kategórie najdrahších telefónov, ktoré sa dostanú na magickú hranicu 1000USD. Známy leaker, Evan Blass tieto informácie doplnil ešte o vizuál Galaxy S9 v titánovom prevedení Pozrieť si ho môžete nižšie.

Samsung Galaxy S9 by mal byť oficiálne predstavení na udalosti MWC 2018, ktorá začína 25. februára. Dali by ste si pri cenovke 1000USD povedať, ale by vás cena odradila?

Zdroj: Twitter, Winfuture

TIP  Spoločnosť Xiaomi predstavilo nové Bluetooth slúchadlo. Stojí menej ako 16€
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu