NovinkyWindows 10 Mobile

Najnovší build pre Windows 10 Mobile čiastočne znefunkčnil funkciu Windows Hello

Nový Build 15245 pre Windows 10 Mobile zariadenia, ktorý je tu s nami už niekoľko dní priniesol pre viacerých majiteľov zariadení nemilé prekvapenie.

Spoločnosť niekoľko dní dozadu informovala svojich fanúšikov, že v rámci aktualizácií nebude informovať verejnosť o chybách, ktoré spolu s nimi prídu. Prvou výraznejšou chybou, ktorá takto prekvapila používateľov je nefunkčná funkcia Windows Hello. Problém sa konkrétne týka majiteľov zariadení HP Elite X3Alcatelu Idol 4S.

Zdroj: vlastný

Táto chyba na jednej strane vyvoláva nepríjemné pocity, vzhľadom na to že sa jedná v podstate najnovší hardware aký je možné na trhu získať, ale na druhej strane hovoríme o Insider okruhu, kde je možné očakávať problémy.

Za tip na článok ďakujeme Michalovi S.

TIP  Jeden z najočakávanejších smartfónov toho roka OnePlus 6T dostane do vienka funkciu, ktorú mu budú závidieť viaceré súčasné vlajkové lode
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu