Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Najnovší Android OREO pravdepodobne dostanú aj staršie Samsungy

Zdroj: Pexels.com

Pred dvomi dňami sme Vám priniesli report týkajúci sa aktualizácie Android OREO pre zariadenia Samsung Galaxy S8 a S8 Plus, ktorý prišiel zhruba 6 mesiacov od predstavenia prvej verzie OS.

Cyklus podpory smartfónov väčšiny OEM partnerov Androidu nepresiahne 2 roky, nuž tentokrát sa Samsung, ale pochlapil. Na stránkach amerického T-Mobile sa totiž objavilo ohlásenie, že spoločnosť Samsung súhlasila s aktualizáciou starších zariadení  (Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus a  Galaxy Note 5) na najnovšiu verziu operačného systému Android 8.0 (OREO).

Najväčším prekvapením je však podpora zariadenia Galaxy Note 5, ktorý je na trhu už zhruba 3 roky. Avšak pri pohľade do neďalekej minulosti a problémoch so smartfónom Galaxy Note 7  toto rozhodnutie Samsungu dáva zmysel.

Pevne veríme, že toto rozhodnutie Samsungu sa preklopí aj na iný ako americký trh, a že aj majitelia v našom regióne sa dočkajú aktualizácie.

Zdroj: Neowin.net, úvodný obrázok: Pexels.com

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu