Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Nainštalujte si Windows 10 už dnes

Nainštalujte si Windows 10 už dnes. Microsoft v rámci aplikácie Insider uvoľnil aktualizáciu na Windows 10 (PC verzia a tablet verzia). Inštalácia prebieha v piatich jednoduchých krokoch. Narozdiel od minulosti kedy bolo k inštalácii potrebný externý zdroj (napr. CD), dnes Vám postačí jednoducho aktualizovať software a mať vyložené nohy na stole.  Výhodou inštalácie cez aktualizáciu je, že nestratíte žiadne dáta, ani nastavenia, ktoré ste mali v PC.

1. Ako prvé budete musieť navštíviť známu stránku insider.windows.com, následne sa prihláste prostredníctvom svojho účtu Microsoft. Po prihlásení Vás stránka prevedie základnými nastaveniami až po licenčné podmienky.

2. Po odsúhlasení licenčných podmienok v poslednom kroku budete vyzvaný k stiahnutiu aplikácie, ktorú uložte do Vášho PC. Následne aplikáciu spustíte,  a postupujte podľa uvedených pokynov.

3. Po reštartovaní Vášho PC vám nabehne Windows štandardne s tým, že budete mať k dispozícii aktualizáciu „Windows 10 Technical Preview“.

4. Následne túto aktualizáciu potvrďte a postupujte podľa uvedených krokov. 

5. Po inštalácii budete vyzvaný, či chcete spraviť update hneď, alebo neskôr.

6 Komentáre
 1. Martin says

  Tiež mám win10 na lumia 535 dual, je to trochu nestabilné ale som spokojný, hlavne nové možnosti my spravili radosť.

 2. jack says
 3. jack says

  ja mam tiez lenovo thinkpad 8 , preto ze si napisal lebo som uvazoval nad tym ze ho vyskusam …mozno ti trebalo len ovladace naistalovat ci ? …….lte siet ti isla ? …

 4. Jaroslav Novák says

  Lenovo ThinkPad 8,3 palcový mám ho

 5. matko says

  na akom tablete?

 6. Jaroslav Novák says

  Včera som sa o to pokúsil na tablete lenovo trvalo to cca hodinu. Vyzerá to zaujímavo. Vadilo mi že to nebolo v našom jazyku ale s tým som počítal. Nefungovalo pripojenie na internet nenašlo žiadnu sieť. Tvárilo sa to ako počítač a chcel pripojenie len na LAN. Tak som dal recovery a vrátil sa na 8.1 pri spätnom prechode to trvalo asi 5 minút a prestala fungovať pošta. Musel som aplikáciu preinštalovať.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu