NovinkyXiaomi

Nadstavba MIUI 10 prichádza pre prvé Xiaomi smartfóny. Našli ste medzi nimi aj ten svoj?

Xiaomi pomaly, ale isto valcuje konkurenciu a to hlavne vďaka kvalitným zariadeniam za rozumnú cenu a pravidelným aktualizáciám. Dôkazom toho je aj najnovší update nadstavby MIUI 10, ktorá zavítala na viacero zariadení.

Nadstavba MIUI 10 prichádza na prvé smartfóny

Začiatkom júna sme vám priniesli informácie o novej nadstavbe MIUI 10, ktorá sa dostala medzi verejnosť v rámci testovacích zostavení. A v týchto dňoch bola oficiálne vypustená pre vybrané smartfóny v global verzii, ktorá obsahuje viacero jazykových mutácií, vrátane nášho jazyka. V prípade ak máte smartfón z čínskej distribúcie tak aktualizáciu musíte nainštalovať ručne, vrátane jazykov (odkazy na ROOM nájdete nižšie).

Pokiaľ máte jeden zo smartfónov nižšie tak vám odporúčame zavítať do nastavení aktualizácií a vyhľadať najnovší dostupný update. V prípade ak vám telefón neponúkol aktualizáciu sám tak nezúfajte, stane sa tak čoskoro.

  • Xiaomi Redmi Note 5 Pro – (ROM)
  • Xiaomi Mi 5 – (ROM)
  • Xiaomi Mi 6 – (ROM)
  • Xiaomi Mi Mix – (ROM)
  • Xiaomi Mi Mix 2 – (ROM)
  • Xiaomi Mi Note 2 – (ROM)

Zdroj: XDA-Developers.com

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu