NovinkyZariadenia

Na MWC 2018 spoločnosť Ulefone predstavila jeden z najkrajších smartfónov za posledné roky. Ako sa vám pozdáva T2 Pro?

MWC 2018 je v plnom prúde a doteraz sme mohli byť svedkami viacerých zaujímavých predstavení či už smartfónov tak aj inej elektroniky. Najnovšie však kúsok z kuchyne spoločnosti Ulefone, ktorá pomaly, ale isto dobíja aj európsky trh doslova priťahuje oči nadšencov najnovších technológií.

Ulefone T2 Pro je jedným z najkrajších smartfónov vôbec

Spoločnosť Ulefone na MWC 2018 predstavila jeden z najkrajších smartfónov vôbec – T2 Pro. Telefón ako môžete vo videu nižšie vidieť ponúka takmer bez rámčekové telo okolo displeja. V hornej časti nájdeme podobný výrez ako v prípade iPhone X zariadenia spolu s selfie fotoaparátom s rozlíšením 16MP a senzormi. Predný zobrazovací panel o veľkosti 6,7“ poskytuje FULL HD+ rozlíšenie s pomerom strán 19:9. Telefón ďalej ponúka najnovší procesor z kuchyne spoločnosti MediaTek – Helio P70, ktorý bol predstavený dva dni dozadu. O multitasking sa stará operačná pamäť o kapacite 8GB spolu so 128GB úložným priestorom. Na zadnej strane nájdeme dvojicu fotoaparátov s rozlíšením 21MP a 13MP  spolu s bleskom. Pozornému oku určite nemohla uniknúť absencia čítačky prstov. Tá je totiž implementovaná priamo v displeji zariadenia.

Smartfón ďalej ponúka batériu s kapacitou 5000mAh. Poháňaný je operačným systémom Android Oreo 8.0. Predávať by sa mal za 380€, resp. 470$.

Zdroj: GizChina (Youtube kanál)

TIP  Ohúrili vás nové smartfóny od Apple? Ak nie tak nezúfajte, čoskoro technologickí giganti predstavia tieto vlajkové lode
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu