NovinkyŠPEKULÁCIE

Na internete sa objavila fotografia pripravovanej Lumie 940

Na internete sa objavila fotografia pripravovanej Lumie 940, ktorá ako keby z oka vypadla jej predchodcovi 930. Avšak nájdeme aj tu drobné rozdiely. Pozornému oku určite neušlo rôzne rozmiestnenie prvkov ako je reproduktor, ktorý sa posunul z dolného rohu oveľa vyššie, vedľa fotoaparátu. Druhou zmenou je posun je presunutie prisvetľovacích diód, ktoré sa dostali nad fotoaparát a zmiznutie označenia „PureView“, ktoré fínske Nokie zdobilo viac ako tri roky.

Pripravovaná Lumia 940
Pripravovaná Lumia 940

Podľa dostupných informácií predný displej by mal mierne „narásť“ na 5,2“ palca s rozlíšením QHD. Srdce telefónu by mal tvoriť 6 – jadrový procesor od Qualcomu Snapdragon 808, posledným známym údajom je veľkosť batérie, ktorá bude mať kapacitu 3000 mAh.

Oficiálneho predstavenia telefónu by sme sa mali dočkať počas predstavenia Windows 10 pre mobilné zariadenia.

TIP  Microsoft spája sily s AMD. Ich cieľom je vytvorenie dokonalej cloudovej gamingovej služby
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu