NovinkyWindows 10 Mobile

Na internete sa objavil koncept zobrazujúci prvky Fluent Designu vo Windows 10 Mobile

Microsoft Fluent Design prinesie do operačného systému Windows 10 množstvo nových vizuálnych prvkov. Prvky Fluent Designu prídu už čoskoro v aktualizácii Fall Creators Update. Nový dizajnový jazyk má ešte viac celý systém zatraktívniť. O jeho prvkoch sme písali už v našom staršom článku, no ďalším prvkom majú byť aj hladké prechody.

Windows 10 Mobile ale zrejme moc prvkov Fluent Designu neobdrží. Zmeny dizajnu postrehneme iba v aplikáciách Groove Music a People. Tieto aplikácie boli v niektorých Insider buildoch už aktualizované pár týždňov dozadu, no stále sa v nich nenachádzajú všetky prvky Fluent Designu a asi ich tam všetky ani nikdy neuvidíme.

Prednedávnom bol ale zverejnený koncept aplikácie správy vo Windows 10 Mobile. Koncept zobrazuje, ako by aplikácia vyzerať po jej vylepšení pomocou prvkov Fluent Designu. Po zapnutí videa si určite hneď všimnete, že najvýraznejším prvkom je hladký prechod medzi oknami/konverzáciami. Hladké a pritom úplne jednoduché prechody nájdete aj pri posielaní obrázkov v konverzácii. Pre poslanie fotky stačil jeden pohyb prstom a fotka bola odoslaná.

Koncept vyzerá naozaj úchvatne a Microsoft by sa mal zrejme z podobných výtvorov fanúšikov inšpirovať. Čo na tento koncept hovoríte Vy? Prijali by ste takéto vylepšenia?

TIP  Spoločnosť OnePlus sa chystá vrhnúť do boja v segmente chytrých TV. Podarí sa im podľa vás uspieť?

Zdroj: vlastný

 

 

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu