NovinkyZaujímavosti

Na Facebooku už niekoľko dní môžete nájsť bazár pod kolónkou „Marketplace“

Facebook niekoľko dní dozadu priniesol na Slovensku novú službu – internetový online bazár, ktorý nájdete pod kolónkou „Marketplace“. Nájdete ju v ľavej lište pod vašim profilom.

facebook bazar marketplace
Zdroj: vlastný

Facebook spustil online bazár. Takto vyzerá

Po kliknutí na danú sekciu vám vyskočí ponuka inzerátov, ktorá je zoradená náhodne. Uvidíte tam ako inzeráty na oblečenie, tak aj na elektroniku či iné produkty.

facebook bazar marketplace_2
Zdroj: vlastný

Facebook zároveň myslel aj na možnosť vyhľadávania inzerátov podľa konkrétnych produktov a kategórií. Napríklad, ak by ste sa rozhodli kúpiť nový smartfón značky Lumia, tak v hornej lište nad inzerátmi je možnosť vyhľadania daného produktu. V bočnom sidebare zase nájdete možnosti bližšieho špecifikovania vyhľadávania, kde budete môcť určiť cenové rozhranie či lokalitu.

facebook bazar marketplace_3
Zdroj: vlastný

Facebook aktuálne však neponúka bližšie špecifikácie jednotlivých produktov, teda okrem možnosti rozkliknutia jednotlivých kategórií na pod sekcie.

facebook bazar marketplace_4
Zdroj: vlastný

Pozdáva sa vám nová služba Facebooku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: vlastný

TIP  Už o pár dní sa dočkáme novej generácie Xiaomi Huami Amazfit chytrých hodiniek. PS: prinesú revolučnú technológiu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu