AplikácieWindows 10

MyAppFree 2# | podarený správca súborov: Metro Commander Pro

Prinášame vám tip na aplikácia cez MyAppFree, ktorú môžete len dnes získať zadarmo a tak ušetriť až 6.99 €.

Metro Commander Pro je správca súborov, ktorý umožňuje spravovať vaše súbory a zložky v modernom prostredí Windowsu. Aplikácia umožňuje jednoduché otváranie, prehliadanie, kopírovanie, presúvanie, mazanie, dokonca aj vyhľadávanie súborov a zložiek uložených vo vašom telefóne alebo počítači. Rozhranie aplikácie je rozdelené do dvoch panelov, vďaka čomu sa vám bude pracovať v jeho prostredí oveľa jednoduchšie ako je to u konkurenčných aplikáciách.

Medzi ďalšie výhody patrí aj prepojenie aplikácie s vašim účtom OneDrive, čo umožňuje ešte pohodlnejšiu prácu so súbormi, z pohodlia vášho mobilného telefónu alebo počítača bez ohľadu na to či aplikáciu používate vo vašom hlavnom prístroji alebo nie. Aplikácia ďalej umožňuje prácu aj s archívnymi súbormi ako sú napr. RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB… a nehovoriac aj o podpore klasických formátov typu doc, docx, rtf, jpeg, png, bmp, gif, tiff, mp3, wma, m4a, aac, wav, ac3, avi, 3gp, wmv, mp4, m4v, mov, mkv…

Aplikáciu stiahnete na odkazoch uvedených nižšie:

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Podľa mňa existuje lepšia app. Metro File Manager, mám kúpenú full verziu eX, má napojenie na najznámejšie cloudy (OneDrive, GDrive, DB, Box). V PC používam osvedčenú klasiku Total Commander.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu