NovinkyWindows 10 Mobile

Možno sa dočkáme Windows smartfónov. Medzi „composableshell“ sa v najnovšom zostavení objavila Andromeda

Modulárny Windows sa pomaly, ale isto blíži. Nasvedčuje tomu najnovší build pre Windows 10, v ktorom sa objavili viaceré composableshell  zostavenia, vrátane Andromedy. Poukázal na to známy technologický nadšenec hovoriaci si WalkingCat.

Ako môžete vyššie vidieť tak celý zoznam jednotlivých composableshell obsahuje aj Andromeda shell, ktorý je určený práve pre smartfóny. Čo to teda pre koncových používateľov znamená? Microsoft pravdepodobne pracuje na modulárnom zostavení Windowsu, ktorý bude možné využívať aj na telefónoch. Pre tých, ktorým je pojem Andromeda, resp ComposableShell neznámy, tak sa jedná o funkciu prispôsobovania aplikácií a hier veľkosti obrazovky.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu