ANDROIDNovinky

Motorola prináša tlačiareň priamo v telefóne. Čítate správne, tlačiareň v mobile

„Hello Moto, snap it, shoot it, print it“. Tak toto je nová upútavka, na príslušenstvo k smartfónom rady Motorola Z (Moto Z, Moto Z Play, Moto Z2 Play a Moto Z2 Force), ktorá doslova vystihuje ďalší  produkt z kategórie príslušenstva MotoMods.

Reč je konkrétne o gadgete „Polaroid Insta-Share Printer“, o ktorom sa špekulovalo už dlhšiu dobu, na trh sa dostalo však až teraz. Jedná sa o mini tlačiareň, ktorá doslova dokáže vytlačiť napríklad fotografie z mobilu nech ste kdekoľvek. Cena tohto zariadenia na americkom trhu je 200USD a v najbližších mesiacoch by sa malo dostať aj na ďalšie trhy. Čo sa týka cenovky, tak predpoklad je že v Európe sa bude pohybovať na úrovni 200€.

Zdroj: Motorola

Toto drobné zariadenie je kompatibilné so všetkými zariadeniami z produktovej rady Motorola Z. Zároveň výrobca dal prísľub, že bude kompatibilné aj s budúcoročnou generáciou týchto zariadení. Fungovať by to malo na jednoduchom princípe. Po pripojení zariadenia k zadnej strane smartfónu umožní príslušenstvo následne tlačiť snímky či už z priamo z mobilu tak aj aplikácií ako sú Facebook, Instagram, Google Fotky a ďalšie.

Tlačiareň v mobile od Motoroly – Polaroid Insta-Share Printer

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=O23ISH8Fd0w

Vaše snímky následne budú vytlačené na špeciálny papier Polaroid Premium ZINK Zero-Ink, ktorého rozmery sú 5,1 x 7,6 centimetra. Cena týchto papierikov, ktorých nájdete v balení 30 je zhruba 15€.

Zdroj: Motorola

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu