ŠPEKULÁCIE

Prvý modulárny Windows telefón príde možno v roku 2016

Nemecký výrobca mobilných telefónov Shift ohlásil, že spoločnosť plánuje uvoľniť modulárny telefónov niekedy ku koncu roka 2016, ktorý bude bežať s operačným systémom Android 5.1 alebo Windows 10 Mobile, podľa toho aké budú mať preferencie kupujúci. Predobjednať si tento telefón bude možné už tento rok v decembri.

shift_modularny telefon

Nemecký výrobca telefónov, ďalej potvrdil, že modulárne časti telefónu nezahŕňajú samotnú batériu, ale displej, vnútornú pamäť a „komponente časti“, ktoré budú môcť používatelia vymeniť v prípade poškodenia.

Cena tohto zariadenia pritom nebude dosahovať až také astronomické hodnoty, ako je tomu tak pri vlajkových lodiach. V predobjednávkach bude toto zariadenie dostupné za 399 eur, a v roku 2016 za 444 eur.

Uvažovali by ste nad modulárnym telefónov aj vy v prípade cenovky pod 500 eur?

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Poznáme predpokladaný dátum predstavenia Nokie 9, ktorá by mala prísť s 5 šošovkami
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu