ANDROIDAplikácie

Mobilný Skype získava novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé vylepšenia | APLIKÁCIE

Obľúbená služba Skype získava pre mobilné telefóny a tablety niekoľko nových funkcií a vylepšení. Spoločnosť Microsoft v týchto dňoch tlačí von novú aktualizáciu, ktorá pre Android smartfónu prináša zaujímavé vylepšenie, ktoré je založené na spätnej väzbe používateľov.

Najväčšou zmenou po novej aktualizácii je, že aplikácia Skype bude umožňovať vytáčať hovory akémukoľvek číslu pomocou programu Skype Credit. Užívateľ tak bude mať možnosť, či chce telefonovať cez klasickú SIM kartu alebo Skype kredit. Medzi ďalšie zmeny patrí aj vylepšená stabilita a spoľahlivosť, takže sa dá očakávať, že bude Skype po novej aktualizácii fungovať ešte o čosi rýchlejšie a plynulejšie.

Aj napriek tomu, že nová aktualizácia službe Skype nedodá nejaké radikálne funkcie a vylepšenia, vývojári neustále sledujú spätnú väzbu od používateľov Skypeu a robia čo sa dá, aby bol Skype čo najviac in. Nie je to predsa tak dávno, čo služba dostala radikálne zmeny a pre mobilné smartfóny sa v podstate zmenila na sociálnu sieť. Ak teda patríš medzi používateľa Skypeu a zároveň používaš zariadenie so systémom Android, určite odporúčame vyhľadať nové aktualizácie a prípadne aplikáciu aktualizovať.

Skype Preview
Skype Preview
Developer: Skype
Price: Free

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: Skype

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu