Novinky

Stabilná MIUI 10 ROM je dostupná pre ďalšie zariadenia. Tu je kompletný zoznam

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesol report o tom, že spoločnosť Xiaomi uvoľnila oficiálnu MIUI 10 pre ďalšie zariadenia. Konkrétne pre smartfóny Redmi 6 a Redmi 6A.

Najnovšie sa zoznam podporovaných zariadení rozšíril o ďalšie smartfóny. Kompletný zoznam podporovaných zariadení nájdete nižšie vrátane priamo odkazu na samotnú ROM.

ZariadenieRecovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Mi 5Recovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Mi 6Recovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Mi 8Recovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Mi Note 2Recovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Mi MIXRecovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Mi MIX 2Recovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Mi MIX 2SRecovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Redmi S2/Y2Recovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Redmi Note 5/ProNot AvailableFastboot ROM
Xiaomi Redmi 5 PlusRecovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Redmi 6Recovery ROMFastboot ROM
Xiaomi Redmi 6ARecovery ROMFastboot ROM

Ak máte smartfón z čínskej distribúcie tak neinštalujte na ňho európsku ROM

Pre tých, ktorí majú smartfóny z rôznych distribúcií a nemajú dostupnú ešte ROM oficiálnou cestou a chceli by si ju nainštalovať manuálne tak dávame do pozornosti informáciu, že niekoľko dní dozadu spoločnosť Xiaomi zablokovala možnosť inštalácií MIUI Global ROM na smartfóny z čínskej distribúcie a naopak. Ak aj napriek tomu sa rozhodnete nainštalovať ROM na svoj smartfón tak vám hrozí, že si znefunkčníte natrvalo.

Zdroj: XiaomiToday.com, vlastný, úvodný obrázok: Mi.com

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu