ANDROIDAppleHry

Achhh, tá nostalgia. Zahraj si na smartfóne legendárne míny z Windowsu

Ak patríte medzi tie skôr narodené ročníky tak si určite spomeniete na legendárnu hru Míny, ktorá lemovala všetky staršie vydania Windowsu.

Hra bola pôvodne predstavená ešte v roku 1989 a dostupná bola na platformách Windows a Linux. Cieľom tejto hry je odkryť všetky políčka, teda okrem tých kde sú míny. V prípade ak odkryjete políčko kde sa nenachádza mína tak sa vám zobrazí číslo, ktoré hovorí o počte mín okolo políčka. Podarí sa vám odkryť úspešne všetky políčka bez mín?

Hra je aktuálne dostupná ako na Android tak aj na iOS zariadenia a ponúka takmer identický gameplay ako na počítači. Stiahnete ju z odkazov nižšie.

Minesweeper
Minesweeper
Price: Free

Minesweeper Q
Minesweeper Q
Developer: Spica
Price: Free+

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu