NovinkyTIP REDAKCIE

Milujete klasické hry? S touto hernou konzolou prinesiete do vášho televízora 500 klasických hier

Patríte medzi starší ročník, ktorý si rád zaspomína na staré dobré časy? Dávame vám do pozornosti hernú konzolu so vstavanými  500 klasickými hrami, ktoré sme hrali ako deti. Ako môžete nižšie vo videu vidieť, tak konzola sa nesie v retro štýle a ponúka tie najväčšie vychytávky svojho času ako sú hry Pacman, Super Mario, Robocop, Tetris, Aladin, Defender, Fighter, PizzaBoy a ďalšie.

Zariadenie jednoducho pripojíte k televízii prostredníctvom dodávaného kábla a môžete hrať klasické 8-bitové hry do zbláznenia. Aktuálne cena konzoly je menej ako 17€. Ak vás ponuka zaujala tak vám odporúčame sa poponáhľať. Je totiž časovo obmedzené už len na dva dni.

Retro herná konzola s 500 klasickými hrami

Ak vás táto retro konzola nezaujala tak vám dávame do pozornosti ešte jedno zaujímavé zariadenie, s ktorým spravíte z vašej televízie chytrú TV. Zariadenie ponúka Android vo verzii 7.1, ktorý je poháňaný osemjadrovým 64-bitovým procesorom pracujúcim s frekvenciou až do 2GHz, ktorému sekunduje 3GB RAM spolu s 32GB úložným priestorom. Tento TV box umožňuje prehrávať videá v 4K kvalite, je ho možné pripojiť prostredníctvom Wi-Fi k internetu ako aj ho prepojiť so smartfónom a prostredníctvom funkcie zdieľania obrazu môžete napríklad hrať hry alebo ukázať vašim známym alebo blízkym fotografie z dovolenky.

Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie je aktuálne dostupné v obchode TomTop.com za akciovú cenu niečo málo pod 61€, z ktorej môžete ešte prostredníctvom kupónu „HPANDV9“ zraziť dodatočných 5€. Ponuka je limitovaná len na 10 kusov.

Tento TV Box, ktorý premení vašu TV na chytrú nájdete tu

Zdroj: tlačová správa

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu