NovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft zrušil Lumia kanál na Youtube. Je to definitívne K.O.?

Microsoft si pre fanúšikov Windows Mobile platformy pripravil ďalšie prekvapenie, vypol oficiálny Microsoft Lumia Youtube kanál, dôvod však nepoznáme. Všetko sa odohralo v tichosti.

Je to prekvapenie či nie? Ťažko povedať. Vzhľadom na to, že Microsoft ukončil výrobu zariadení Lumia a pokúša sa o reštart platformy stále s oficiálne nepotvrdeným, ale niekoľkokrát  ospevovaným zariadením Surface Mobile, ktorého existenciu vo viacerých náznakov aj naznačil sa to možno aj dalo čakať.

V každom prípade, po tom ako zrušil Lumia Twitter či Instagram účet je to škoda, že skončil aj ďalší kanál kde sme mohli nájsť desiatky zaujímavých informácií. Kto vie či podobný osud čaká aj oficiálny Windows Phone Youtube kanál kde „najaktuálnejšie“ video má 2 roky. Mimochodom, nie je na tom o nič lepšie ani oficiálna facebook stránka „Microsoft Lumia“.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu