NovinkyTECH

Microsoft začal distribuovať inteligentné okuliare HoloLens

Microsoft k včerajšiemu dňu začal oficiálne distribuovať inteligentné okuliare HoloLens.

Hlavným ťahúňom týchto okuliarov je možnosť „namixovania“ virtuálnej reality do skutočného sveta, ktorá prináša neobmedzené možnosti ich využitia. Napríklad už len samotná komunikácia cez programy ako Skype skrz celý svet môže nabrať úplne iný „nádych“ alebo v oblasti dizajnerského sveta prinesie úplne iný pohľad na dizajnérske návrhy, možnosti je priam nekonečno.

Tešiť sa teda môžeme na jedinečné zariadenie, ktoré bude bez otravných káblov, externých kamier, drôtov, potreby pripojenia k PC,… čo robí z prichádzajúcej novinky unikátne zariadenie.

Nižšie na videu si môžete pozrieť čo tento malý skvost modernej technológie dokáže v praxi.

TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu